План правядзення шостага дня тыдня ГУО “Гарадзішчанская сярэдняя школа
імя М.А. Скіпара Баранавіцкага раёна” на 14.10.2023
Час
|
Клас
|
Месца правядзення
|
Мерапрыемства
|
Адказныя
|
10.00-10.45
|
5-11
2-4
|
Спартыўныя залы 1, 2
|
Дзень здароўя. Спартыўнае свята “Разам з матулямі”,
“Па сцежцы здароўя”
|
Ашуркевіч Ю.П. Гродзь І.А.,
Аксіневіч Н.М., Лукошка С.А., Курачыцкая А.В.
|
09.00-
09.45
|
5-9
|
Кабінет педагога сацыяльнага
|
Адкрыты дыялог “Мой лад жыцця - мая адказнасць”
|
Блажэвіч Т.А.
|
11.00-11.45
|
5-8
|
Каб.217
|
Майстэрня падарункаў “Ад чыстага сэрца”
|
Віннік Л.А.
|
11.00-13.00
|
10-11
|
Бібліятэка
|
Дзень маці. “Маці, імя тваё я нясу праз жыццё як святыню…”: кніжная выстава
|
Будзякова Т.М.
|
11.00-11.45
|
10-11
|
Спартыўная зала 2
|
Гутарка “Героі Беларусі”
|
Вінаград У.У.
|
11.00-11.45
|
8-10
|
Кабінет педагога-псіхолага
|
Кансультацыя для бацькоў “Уплыў сям’і на эмацыянальны стан дзіцяці”
|
Канашэнка І.В.
|
Работа спартыўных секцый, гурткоў, клубаў.
|
Час
|
Клас
|
Месца правядзення
|
Назва аб’яднання
|
Настаўнік
|
09.00-09.45
|
5-9
|
Кабінет інфарматыкі
|
“3Dмадэляванне”
|
Андрэйчыкаў В.В.
|
09.55-10.40
10.50-11.35
|
5-9
|
Кабінет інфарматыкі
|
“Робататэхніка”
|
Андрэйчыкаў В.В.
|
09.00-10.30
11.00-12.30
|
2-11
7-11
|
Спартыўная зала 1
Зала “Атлет”
|
Рухомыя спартыўныя гульні па запыту дзяцей
Атлетычная гімнастыка
|
Ашуркевіч Ю.П.
Гродзь І.А.
Ашуркевіч Ю.П.
|
Факультатывы. Працоўнае навучанне
|
09.00-09.45.
09.55-10.40
10.50-11.35
|
10-11
|
Каб.114
|
Працоўнае навучанне
|
Дамашына А.М.
|
09.00-09.45
|
9 “А”
|
Каб.219
|
Факультатыў “Святыні роднага краю”
|
Яроміч Н.А.
|
09.00-09.45
|
9 “Б”
|
Каб.203
|
Факультатыў “Вялікая Айчынная вайна”
|
Шаўко Т.В.
|
09.55-10.40
|
9.”А”
|
Каб.219
|
Факультатыў “Вялікая Айчынная вайна”
|
Шаўко Т.В.
|
09.55-10.40
|
9 “Б”
|
Каб.203
|
Паўтараем матэматыку
|
Сталярчук Н.А.
|
09.00-09.45
09.55-10.40
|
10
|
Каб.216
|
Уводзіны ў аграрныя прафесіі
|
Шутовіч Т.Ч.
|
11.45-12.30
|
11
|
Каб. 104
|
Грамадазнаўства: абагульняючы курс
|
Купцэвіч Л.А.
|