План правядзення
шостага дня тыдня ГУО “Гарадзішчанская сярэдняя школа
імя М.А. Скіпара Баранавіцкага раёна” на 03.02.2024
Час
|
Клас
|
Месца правядзення
|
Мерапрыемства
|
Адказныя
|
10.00-
10.45
|
2-4
|
Каб.248
|
Конкурс малюнкаў «Мая Беларусь»
|
Галабурда Н.М.
|
10.00-
10.45
|
5-7
|
Каб.204
|
Віртуальная экскурсія “Ганаруся тым, што жыву ў Беларусі”
|
Курачыцкая Т.А.
|
10.00-
10.45
|
8-11
|
Каб.221
|
Занятак з элементамі трэнінга “Рух да пазітыўнай будучыні”
|
Яроміч Н.А.
|
09.00-
09.45
|
5-11
|
Каб.105
|
Прафілактычная гутарка “Што чалавеку дае брыдкаслоўе”
|
Блажэвіч Т.А.
|
11.00-11.45
|
6-9
|
Каб.217
|
4 блок практычнага этапа праекта “Тимуровцы.by”
|
Віннік Л.А.
|
11.00-12.00
|
2-4
|
Бібліятэка
|
Завочнае падарожжа “Мая Беларусь”
|
Будзякова Т.М.
|
11.00-11.45
|
9
|
Каб.103
|
Гутарка “Ахоўнікі мірнага неба”
|
Вінаград У.У.
|
09.00-13.00
|
3
|
в.Ястрамбель
|
Заняткі па плаванню
|
Ашуркевіч Ю.П.,
|
16.00-19.00
|
10-11
|
Актавая зала
|
Вечар сустрэчы выпускнікоў “Не, не забудзе ніхто ніколі школьныя гады”
|
Яроміч Н.А., Васілевіч Н.І.,
Віннік Л.А.
|
11.00-12.20
|
д/с
|
Каб.107
|
Заняткі па падрыхтоўцы дзяцей да школы
|
Галабурда Н.М.
|
Работа спартыўных секцый, гурткоў, клубаў.
|
Час
|
Клас
|
Месца правядзення
|
Назва аб’яднання
|
Настаўнік
|
09.00-09.45
|
5-9
|
Кабінет інфарматыкі
|
“3Dмадэляванне”
|
Андрэйчыкаў В.В.
|
09.55-10.40
10.50-11.35
|
5-9
|
Кабінет інфарматыкі
|
“Робататэхніка”
|
Андрэйчыкаў В.В.
|
09.00-10.00
11.00-12.30
|
2-11
7-11
|
Спартыўная зала 1
Зала “Атлет”
|
Рухомыя спартыўныя гульні па запыту дзяцей
Атлетычная гімнастыка
|
Гродзь І.А.
|
Факультатывы. Працоўнае навучанне
|
09.00-09.45.
09.55-10.40
10.50-11.35
|
10-11
|
Каб.114
|
Працоўнае навучанне
|
Дамашына А.М.
|
09.00-09.45
|
9 “А”
|
Каб.219
|
Факультатыў “Святыні роднага краю”
|
Яроміч Н.А.
|
09.00-09.45
|
9 “Б”
|
Каб.203
|
Факультатыў “Вялікая Айчынная вайна”
|
Шаўко Т.В.
|
09.55-10.40
|
9.”А”
|
Каб.219
|
Факультатыў “Вялікая Айчынная вайна”
|
Шаўко Т.В.
|
09.55-10.40
|
9 “Б”
|
Каб.203
|
Паўтараем матэматыку
|
Сталярчук Н.А.
|
09.00-09.45
09.55-10.40
|
10
|
Каб.216
|
Уводзіны ў аграрныя прафесіі
|
Шутовіч Т.Ч.
|
11.45-12.30
|
11
|
Каб. 104
|
Грамадазнаўства: абагульняючы курс
|
Купцэвіч Л.А.
|