План правядзення
шостага дня тыдня ДУА “Гарадзішчанская сярэдняя школа
імя М.А. Скіпара Баранавіцкага раёна” на 23.03.2024
Час
|
Клас
|
Месца правядзення
|
Мерапрыемства
|
Адказныя
|
10.00-
10.45
|
2-4
|
Каб. 246
|
Пазнавальная гульня “Што такое грошы?”
|
Герасіменка Т.П.
|
10.00-10.45
|
5-7
|
Каб.216
|
Інтэрактыўны занятак “Карманныя грошы”
|
Шутовіч Т.Ч.
|
10.00-10.45
|
8-11
|
Каб.103
|
Час-разважанне «Вучуся складаць сямейны бюджэт»
|
Васілевіч Н.І.
|
09.00-
09.45
|
5-11
|
Каб.302
|
Міні-лекцыя “Фінансавая граматнасць падлеткаў”
|
Блажэвіч Т.А.
|
11.00-11.45
|
5-9
|
Каб.103
|
Гадзіна інфармацыі “Міжнародны дзень права на ўстанаўленне ісціны ў дачыненні да грубых парушэнняў правоў чалавека і годнасці ахвяр”
|
Вінаград У.У.
|
11.00-11.45
|
2-4
|
Каб.305
|
Гульня “Ларэц добрых сюрпрызаў”
|
Канашэнка І.В.
|
10.00-12.00
|
2-4
|
Каб.102
|
Акцыя “Чытай, я буду слухаць!”
|
Будзякова Т.М.
|
10.00-13.00
|
3
|
ДЮСШАР
|
Спаборніцтвы па баскетболе
|
Ашуркевіч Ю.П.
|
11.00-12.20
|
д/с
|
Каб.107
|
Заняткі па падрыхтоўцы дзяцей да школы
|
Дрозд С.М.
|
Работа спартыўных секцый, гурткоў, клубаў
|
Час
|
Клас
|
Месца правядзення
|
Назва аб’яднання
|
Настаўнік
|
09.00-09.45
|
5-9
|
Кабінет інфарматыкі
|
“3Dмадэляванне”
|
Андрэйчыкаў В.В.
|
09.55-10.40
10.50-11.35
|
5-9
|
Кабінет інфарматыкі
|
“Робататэхніка”
|
Андрэйчыкаў В.В.
|
11.00-12.00
12.00-13.00
|
2-11
7-11
|
Спартыўная зала 1
Зала “Атлет”
|
Рухомыя спартыўныя гульні па запыту дзяцей
Атлетычная гімнастыка
|
Гродзь І.А.
|
Факультатывы. Працоўнае навучанне
|
09.00-09.45
|
9 “А”
|
Каб.219
|
Факультатыў “Святыні роднага краю”
|
Яроміч Н.А.
|
09.00-09.45
|
9 “Б”
|
Каб.203
|
Факультатыў “Вялікая Айчынная вайна”
|
Шаўко Т.В.
|
09.55-10.40
|
9 "А"
|
Каб.219
|
Факультатыў “Вялікая Айчынная вайна”
|
Шаўко Т.В.
|
09.55-10.40
|
9 “Б”
|
Каб.203
|
Паўтараем матэматыку
|
Сталярчук Н.А.
|
09.00-09.45
09.55-10.40
|
10
|
г.п.Гарадзішча (мехдвор)
|
Уводзіны ў аграрныя прафесіі
|
Шутовіч Т.Ч.
|
11.45-12.30
|
11
|
Каб. 104
|
Грамадазнаўства: абагульняючы курс
|
Купцэвіч Л.А.
|