Склад экзамецыйных камісій © ДУА "Гарадзішчанская сярэдняя школа"

 

БеларускiРусский

 

Дзяржаўная установа адукацыі  "Гарадзішчанская сярэдняя школа             імя М. А. Скіпара Баранавіцкага раёна"

 

 

статыстыка наведванняў

Яндекс.Метрика

індэкс цытавання

індэкс цытавання

 

Наш баннер

 

адмін сайту

 

© copyright

 

Склад экзамецыйных камісій


Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на IIступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны

прадмет

Склад

экзаменацыйнай

камісіі

Пасада

Спецыяль-

насць

Катэго-

рыя

 

 

 

 

П.І.І.па

бацьку

 

 

 

2 чэрве-

ня

IX “А”

беларус-

кая мова

старшыня

Якубовіч

Д.У.

дырэктар

гісторыя

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Курачыц-

кая Т.А.

настаўнік

беларус-

кая мова і літаратура

першая

Дзядзюк

С.С.

настаўнік

беларус-

кая мова і літаратура

вышэй-шая

2 чэрве-

ня

IX “Б”

руская мова

старшыня

Кавальчук

Т.П.

намеснік

дырэктара

па вуч.раб.

хімія і біялогія

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Азарка

А.К.

настаўнік

руская

мова і літаратура

вышэй-шая

Шынгель Г.М.

настаўнік

руская

мова і літаратура

вышэй-шая

4 чэрве-

ня

IX “А”

матэма-

тыка

старшыня

Кавальчук

Т.П.

намеснік

дырэктара

па вуч.раб.

хімія і біялогія

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Вярбіла

А.П.

настаўнік

матэматы-

ка

першая

Васілевіч Н.І.

настаўнік

матэматы-

ка

першая

4 чэрве-

ня

IX “Б”

матэма-

тыка

старшыня

Якубовіч

Д.У.

дырэктар

гісторыя

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Еўлаш

Н.В.

настаўнік

матэматы-

ка

вышэй-шая

Сталярчук Н.А.

настаўнік

матэматы-

ка , фізіка

вышэй-шая

9 чэрве-

ня

IX “А”

руская мова

старшыня

Якубовіч

Д.У.

дырэктар

гісторыя

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Шынгель Г.М.

настаўнік

руская

мова і літаратура

вышэй-шая

Азарка

А.К.

настаўнік

руская

мова і літаратура

вышэй-шая

9 чэрве-

ня

IX “Б”

беларус-

кая мова

старшыня

Кавальчук

Т.П.

намеснік

дырэктара

па вуч.раб.

хімія і біялогія

першая

 

 

 

 

Курачыц-

кая Т.А.

настаўнік

беларус-

кая мова і літаратура

першая

Шпарловіч В.А.

настаўнік

беларус-

кая мова і літаратура

вышэй-

шая

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёмувыпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на IIIступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны

прадмет

Склад

экзаменацыйнай

камісіі

Пасада

Спецыяль-

насць

Катэго-

рыя

 

 

 

 

П.І.І.па

бацьку

 

 

 

1 чэрве-

ня

XI

матэматыка

(базавы і

пав. узр.)

старшыня

Кавальчук

Т.П.

намеснік

дырэктара

па вуч.раб.

хімія і біялогія

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Еўлаш Н.В.

настаўнік

матэматы-

ка

вышэй-шая

Вярбіла

А.П.

настаўнік

матэматы-

ка

першая

Васілевіч

Н.І.

настаўнік

матэматы-

ка

першая

3 чэрве-

ня

XI

англійская

мова

старшыня

Якубовіч

Д.У.

дырэктар

гісторыя

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Курачыц-

кая А.В.

настаўнік

англійская

мова,

гісторыя

першая

 

 

 

Гардзейка

М.В.

настаўнік

англійская

мова

першая

 

 

 

Кузьміч

Н.І.

настаўнік

англійская

мова

першая

3 чэрве-

ня

XI

нямецкая

мова

старшыня

Кавальчук

Т.П.

намеснік

дырэктара

па вуч.раб.

хімія і біялогія

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Шаўко Т.В.

настаўнік

нямецкая мова

вышэй-шая

 

 

 

Мілюша

С.Л.

настаўнік

нямецкая

мова

першая

 

 

 

Якімчык

Ю. В.

настаўнік

нямецкая мова

вышэй-

шая

5 чэрве-

ня

XI

руская мова

(пав.узр.)

старшыня

Якубовіч

Д.У.

дырэктар

гісторыя

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Азарка А.К.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэй-

шая

 

 

 

Шынгель Г.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэй-

шая

 

 

 

Машчан-

ская Ж.Г.

настаўнік

руская

мова і літаратура

вышэй-

шая

5 чэрве-

ня

XI

беларуская мова

 

старшыня

Кавальчук

Т.П.

намеснік

дырэктара

па вуч.раб.

хімія і біялогія

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Курачыц-

кая Т.А.

настаўнік

беларус-

кая мова і літаратура

першая

 

 

 

Дзядзюк

С.С.

настаўнік

беларус-

кая мова і літаратура

вышэй-шая

 

 

 

Шпарловіч

В.А.

настаўнік

беларус-

кая мова і

літаратура

вышэй-шая

8 чэрве-

ня

XI

гісторыя

Беларусі

старшыня

Якубовіч

Д.У.

дырэктар

гісторыя

першая

 

 

 

члены

камісіі:

 

Купцэвіч Л.А.

настаўнік

гісторыя

 

першая

 

 

 

Блажэвіч

Т.А.

настаўнік

гісторыя

вышэй-шая

 

 

 

Курачыц-

кая А.В.

настаўнік

гісторыя

 

першая

 


                                 

 

Тэлефон: 163669297 
электронная пошта: gorodistche@baranovichi.edu.by
рэгістрацыйнае пасведчанне №2141203161 от 06.08.2012